Ποιοι είναι οι υποψήφιοι του Στ. Φωτιάδη για το Δήμο Σερρών- Όλα τα ονόματα

Στην κατάθεση του συνδυασμού Σερραϊκή Αυτοδιοικητική Συνεργασία – ΣΕΡΡ.Α.Σ. στο Πρωτοδικείο Σερρών, προχώρησε το απόγευμα της Κυριακής 5 Μαϊου 2019, ο επικεφαλής της δημοτικής κίνησης και υποψήφιος δήμαρχος Σερρών Στέφανος Φωτιάδης.

Ο Στέφανος Φωτιάδης συνοδευόμενος από μέλη του Συνδυασμού ΣΕΡΡ.Α.Σ. κατέθεσε τα ονόματα που στελεχώνουν το ψηφοδέλτιο της παράταξης.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΜΙΧΤΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2.ΜΟΥΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΗΤΡΟΥΣΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΑΡΑΣΟΥΛΤΑΝΗ-ΣΙΑΚΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
2.ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3.ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΩΝΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΒΑΛΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2.ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3.ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΙΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΜΠΟΥΡΒΑΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
2.ΡΙΤΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2.ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3.ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4.ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5.ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
6.ΓΚΟΥΡΜΗ-ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
7.ΓΛΟΥΦΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8.ΔΑΛΟΓΛΟΥ ΘΕΑΝΩ
9.ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
10.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
11.ΔΡΙΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
12.ΕΛΕΤΣΚΟΒΑ ΟΥΛΙΑΝΑ
13.ΖΕΡΒΑΚΗ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ)
14.ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
15.ΙΛΑΝΙΔΟΥ-ΒΙΛΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
16.ΚΑΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17.ΚΑΛΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
18.ΚΑΠΑΝΔΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
19.ΚΑΡΑΤΖΙΒΑ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ
20.ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
21.ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22.ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
23.ΜΑΚΡΗ-ΤΣΙΝΙΚΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ)
24.ΜΑΜΑΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
25.ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
26.ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
27.ΜΕΣΑΪΚΟΥ ΖΩΗ
28.ΜΗΤΛΙΑΓΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
29.ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΠΗ)
30.ΜΠΑΪΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
31.ΜΠΙΡΤΖΙΔΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ)
32.ΜΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
33.ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
34.ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)
35.ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
36.ΠΑΝΤΟΦΛΑΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
37.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)
38.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
39.ΠΑΣΧΑΛΗ ΦΑΝΗ
40.ΣΑΜΟΥΛΑΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
41.ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ
42.ΣΦΕΤΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
43.ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
44.ΤΕΡΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
45.ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
46.ΤΡΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
47.ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ
48.ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΓΟΥΓΟΥΣΗ (ΚΥΡΙΑΚΟΥ) ΑΦΡΟΔΙΤΗ
2.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΛΑΚΤΗ
3.ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΜΗΛΙΟΥΔΗΣ-ΣΙΣΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
5. ΤΣΟΥΓΚΟΥΖΙΔΟΥ ΝΙΝΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ-ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΗ)
2.ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΑΡΑΤΣΙΝ)
3.ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
4.ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΡΙΟΣ)
5.ΡΑΫΝΕ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ)
6.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΛΙΝΑ
7.ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8.ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2.ΜΠΟΥΡΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3.ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΟΡΦΩ
4.ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5.ΤΣΑΤΣΟΥ ΖΩΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΩΝΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2.ΙΚΙΟΥΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
3.ΜΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
5.ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ
2.ΖΑΡΑΦΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
3.ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4.ΚΟΥΡΝΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5.ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
6.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2.ΔΟΜΟΥΧΤΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
3.ΚΑΡΑΒΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΡΕΓΓΙΝΑ)
4.ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5.ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ-ΦΡΕΣΚΟΥ ΣΟΦΙΑ
6.ΛΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ
7.ΜΙΣΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
8.ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΔΗΜΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2.ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
3.ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
4.ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ
5.ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
6.ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
7.ΚΑΤΑΡΑΚΗ-ΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
8.ΤΣΙΓΚΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΕΡΣΩ
2.ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΝΑΤΟΛΗ
3.ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)
5.ΠΡΙΠΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2.ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3.ΙΧΤΙΑΡΗ ΣΟΦΙΑ
4.ΚΑΠΑΝΔΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
5.ΚΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΧΑΤΖΗΣ)
6.ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΩΝΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2.ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3.ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
4.ΚΑΛΟΥΔΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ)
5.ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7.ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΟΥΛΑ
8.ΠΟΔΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9.ΡΙΤΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
10.ΣΕΚΙΖΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
11.ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΧΡΟΝΗΣ)
2.ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3.ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4.ΖΥΦΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5.ΚΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6.ΚΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7.ΡΑΔΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
8.ΣΤΟΛΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΡΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΓΓΕΛΑΚΗ-ΣΑΠΛΑΜΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3.ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4.ΔΡΟΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
5.ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ
6.ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
7.ΚΑΛΑΪΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
8.ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ
9.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10.ΛΕΟΝΩΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11.ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
12.ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13.ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ)
14.ΜΠΕΝΤΙΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
15.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
16.ΠΕΤΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17.ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗ
18.ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
19.ΣΤΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20.ΤΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
21.ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22.ΤΣΙΦΤΣΗ ΒΑΣΙΛΕΝΑ
23.ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥΔΗ ΖΩΗ
2.ΓΙΑΒΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3.ΚΑΡΑΜΠΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4.ΚΕΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5.ΚΟΛΕΟΓΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
6.ΜΠΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7.ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8.ΠΟΛΥΖΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9.ΠΟΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
10.ΤΑΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
11.ΤΟΥΣΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ

Κοινοποίηση