«Με το Νερό και με την Φωτιά…»-Οι φοιτητές του ΔΙ.ΠΑ.Ε. δημιουργούν και στέλνουν το μήνυμά τους
Τα πρόσφατα καταστροφικά γεγονότα που σημειώθηκαν στην Χώρα μας κι έπληξαν τις περιοχές του Έβρου και της Θεσσαλίας , αποτέλεσαν το θέμα της πρώτης Εργασίας του Τμήματος Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής του ΔΙ.ΠΑ.Ε. Σερρών, με θέμα: «Με το Νερό και με την Φωτιά». Στο πλαίσιο του μαθήματος μελετήθηκε ο συμβολισμός , η … Συνεχίστε να διαβάζετε το «Με το Νερό και με την Φωτιά…»-Οι φοιτητές του ΔΙ.ΠΑ.Ε. δημιουργούν και στέλνουν το μήνυμά τους.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί