Όλες οι ψήφοι των υποψηφίων σε όλους τους συνδυασμούς της Π.Ε. Σερρών για την Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας

Έχοντας απομείνει μόλις δύο εκλογικά τμήματα, για την ολοκλήρωση της σταυροδοσίας, το Infonews24, σας παρουσιάζει αναλυτικά πόσες ψήφους έλαβαν όλοι οι υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι του νομού Σερρών, σε όλους τους συνδυασμούς.

ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12.062
ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11.310
ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10.822
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 9.878
ΜΠΑΛΑΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8.643
ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 8.277
ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 6.427
ΔΕΒΕΛΑΣΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 6.085
ΒΑΡΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5.186
ΠΑΠΟΥΤΣΗ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 5.036
ΔΕΡΕΜΠΕΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 4.976

ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ

ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.949
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.895
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1.568
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.277
ΜΠΟΥΡΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 1.191
ΒΕΛΛΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1.108
ΠΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 992
ΤΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 984
ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΚΑΦΕΝΙΑ 870
ΤΑΣΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 869
ΚΥΒΕΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 450

ΠΡΑΞΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 3.439
ΤΡΕΝΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2.845
ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1.202
ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.120
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 862
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 797
ΣΑΛΜΑΤΩΝΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 524
ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 313
ΒΕΡΓΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 309
ΜΑΝΔΑΛΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 304
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 264

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΡΜΟΦΥΛΗ 1.214
ΣΠΕΝΤΖΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 747
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 554
ΔΕΛΗΟΛΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 470
ΜΠΟΥΓΔΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 415
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 365
ΜΑΝΔΑΝΑΣ ΖΗΣΗΣ 343
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 310
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ 309
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 251
ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 185

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1.147
ΚΑΛΟΓΕΡΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 817
ΧΟΡΟΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 387
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 289
ΛΟΥΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 244
ΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 243
ΠΑΤΣΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 238

ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ – ΠΡΑΣΙΝΗ ΛΥΣΗ

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 637
ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 514
ΜΟΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ 253
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΝΑ 198
ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 166
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 148
ΧΛΩΡΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 138

Ανυπότακτη ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.023
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 279
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 227
ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 203
ΜΠΟΪΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 184
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 103
ΔΑΒΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 91
ΣΕΜΑΣΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 68

ΠΡΩΤΗ ΔΥΝΑΜΗ για τη Μακεδονία

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 470
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 269
ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 178
ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 150
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 125
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 125
ΣΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 114
ΒΑΒΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 106
ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 105
ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 96
ΡΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ 71

ΑΝΤΑΡΣΙΑ

ΓΡΑΒΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 419
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΘΕΟΚΛΕΙΑ 228
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 212
ΚΑΡΠΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 163
ΣΕΚΕΡΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ 125
ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 110
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 62

Βάνης Εγγύηση για την Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 291
ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΗ 85
ΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 83
ΒΑΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 64
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 62
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 51
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 36

Κοινοποίηση