Στην ορκωμοσία εννέα (9) υπαλλήλων του Βοήθεια στο Σπίτι, οι οποίοι πλέον αποτελούν προσωπικό του Δήμου Σιντικής, προχώρησε το πρωί της Παρασκευής 05 Μαΐου 2023 ο Δήμαρχος Σιντικής Φώτης Δομουχτσίδης.
Ο κ. Δομουχτσίδης ευχήθηκε στους υπάλληλους καλή επιτυχία στα καθήκοντά τους και τους ζήτησε να προσφέρουν τις καλύτερες δυνατές υπηρεσίες τους στους δημότες που τις έχουν ανάγκη.
Παρούσα στην ορκωμοσία ήταν και η Αντιδήμαρχος Κοινωνικής Πολιτικής Σταυρούλα Αργυροπούλου, η οποία υποσχέθηκε στους υπαλλήλους ότι η συνεργασία τους θα είναι συνεχής και στενή, επ’ ωφελεία πάντα των δημοτών.